2020 - Az iskola névadó ünnepségének 30 éves évfordulója

2020 - Az iskola névadó funnepségének 30 éves évfordulója 

Iskolánk 1990-ben, 30 évvel ezelőtt vette fel a Petőfi Sándor nevet. Az idén, 2020 március 12-14-e közötti időpontra terveztük ennek megünneplését. A világjárvány miatt hozott intézkedések nyomán az iskolai Petőfi Napok megrendezésére nem kerülhetett sor, így október 23-án, az 1956-os forradalomra való emlékezés alkalmából iskolánk névadója és 30 évvel ezelőtti megújulására is emlékezünk.  

Az érvényben lévő rendeletek miatta még midnig korlátozott számban lehetünk jelen, ezért kérjük fogadják szeretettel digitális eszközök és az on-line tér által nyújtott lehetőségek szerint, rövid megemlékező műsorunkat.

 

Műsor

12:00 Igazgatói beszéd - Dr. Simó Ildikó

12:05 Zenés irodalmi összeállítás - betanították Buzogány Zsuzsanna és Szász Róbert tanárok

  • Nagy Csenge, VIII C o.t. szavalata: Nagy István: Indul a pesti tüntetés